Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 18. vasárnap Piroska

Kigyulladt egy könnyűszerkezetes csarnok a XIV. kerületben

Kigyulladt egy könnyűszerkezetes csarnok pénteken késő este Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában, a tüzet sikerült eloltani, személyi sérülés nem történt - mondta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek.

Kisdi Máté tájékoztatása szerint egy több száz négyzetméter alapterületű raktárban keletkezett a tűz. Az épületben, ahol autószerelő műhely működik, több ipari gázpalack felrobbant, személyautók és ott tárolt felszerelések égtek. A helyszínen több mint negyven tűzoltó, tíz vízsugárral oltotta a tüzet, amelynek tovaterjedését a lakóépületekre sikerült megakadályozni.

A fővárosi katasztrófavédelmi mobil labor méréseket végzett az épület környezetében, a lakosságra veszélyes vegyi anyagot nem mutattak ki a levegőből a műszerek - mondta Kisdi Máté.

A tűz okát a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság hatósági eljárás keretében vizsgálja.

Címlapról ajánljuk

Orbán Viktor Miskolcon „egy hosszú szerelmi történetről” beszélt, bejelentést tett a tanárbérről

A digitális polgári körök rendezvényén a közönség kérdéseire válaszolt a pártelnök-miniszterelnök, a Tisza Pártot és a DK-t a háborúfenntartók közé igyekvő pártoknak nevezte, a városiakat pedig kérte, döntsék el, hogy egy nagy ipari beruházást szeretnének, vagy több kisebbet, ezután áll rendelkezésre. Bejelentette, hamarosan 900 ezer forint lesz az átlagos tanárbér, a Benes-dekrétumok miatt joghátrányt szenvedők pedig segítséget kapnak.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×