2008. január 18. 15:28
Taktikát vált az ellenzék Kenyában
A kenyai ellenzék tovább folytatja a szerinte csalással hatalomra jutott elnökkel szembeni tüntetéseket, de taktikát vált - derült ki a hétre megszervezett tömegdemonstrációk harmadik napján. Az ellenzékiek azzal vádolják a rendőröket, hogy több embert is megöltek a tiltakozó akciók oszlatásakor.