2009. március 4. 20:47
Robbantással fenyegetőzött, de otthagyta a személyijét
Egy férfi robbantással fenyegetőzött egy Moszkva belvárosában lévő ékszerboltban szerdán délelőtt, de később kiderült, hogy a pokolgép nem működött, s ráadásul az illető helyszínen elvesztette személyi igazolványát, így kora délutánra már el is fogták.