2009. november 16. 15:50
Sajóbábony: az egész megyében fokozott a rendőri ellenőrzés
Továbbra is a büntető törvénykönyv szigorítását, egyértelművé tételét szorgalmazza Sajóbábony polgármestere a bűnözés visszaszorítása érdekében azután, hogy tegnap összecsaptak egymással a 3000 lakosú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei városban élő romák és a feloszlatott Magyar Gárda egyenruháját viselők. Az ügy miatt soron kívül összehívta a nemzetbiztonsági kabinet ülését a polgári titkosszolgálatokat irányító tárca nélküli miniszter.