Infostart.hu
eur:
379.18
usd:
321.69
bux:
127042.45
2026. február 23. hétfő Alfréd

Szörnyű hírt kapott Miklós Edit

Miklós Edit síelő sérülése olyan súlyos, hogy biztosan nem lesz ott a phjongcsangi téli olimpián – tudta meg a Nemzeti Sport Online Kaszó Klárától, a versenyző menedzserétől

Miklós Edit megsérült az alpesi sí világkupa idei első szuperóriás-műlesikló versenyén, az ausztriai Bad Kleinkirchheimben. Az olimpiai hetedik síelő a célvonalon áthaladva bukott, a villachi kórházba szállították, ahol kiderült, hogy megsérült a jobb térde. 

Az nso.hu cikke szerint vizsgálatok után

a műtét mellett döntött az orvosi stáb.

A diagnózis szerint Miklós Edit jobb térdében elszakadt a keresztszalag, és így biztosan hosszú ideig nem versenyezhet, és ki kell hagynia a februári téli olimpiát is.

Miklós Edit szinte napra pontosan egy évvel ezelőtti sérült meg az ausztriai Zauchensee-ben, a világkupa edzésén, miután mindkét térdét meg kellett műteni. Küzdelmes rehabilitációs időszak következett Edit számára, majd augusztusban kezdte el a havas edzéseket, és december elején tért vissza, Lake Louise-ban a világkupába, ahol a 14. helyen végzett lesiklásban.

Címlapról ajánljuk

Szijjártó Péter: Brüsszel összejátszik Ukrajnával Magyarország és Szlovákia ellenében

Brüsszel összejátszik Kijevvel Magyarország és Szlovákia energiaellátásának veszélyeztetésében, és Kaja Kallas ebben a helyzetben nem a két tagállam mellé áll, hanem magyar és szlovák katonák Ukrajnába küldését szorgalmazza – közölte Szijjártó Péter Brüsszelben.
inforadio
ARÉNA
2026.02.24. kedd, 18:00
Bendarzsevszkij Anton
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány igazgatója, a posztszovjet térség szakértője
Alaposan elromlott a hangulat, csúnyán megütötték az amerikai tőzsdéket

Alaposan elromlott a hangulat, csúnyán megütötték az amerikai tőzsdéket

Az európai részvények bizonytalan felütéssel kezdték a hetet, a globális piacok igyekeznek belőni Donald Trump legújabb globális vámintézkedéseinek hatását. Az amerikai Legfelsőbb Bíróság a Trump-féle „viszonossági” vámok jelentős részét elutasította, azonban az elnök a hétvégén bejelentette, hogy most egy új, egységes, 15%-os globális vámot vezet be a korábbi 10% helyett. Trump a Truth Socialön közzétett bejegyzésében közölte, hogy az új vámok „azonnali hatállyal” lépnek életbe. Eközben továbbra is nyomasztják a piacokat az AI diszruptív hatásaival kapcsolatos félelmek, több részvény is nagyot esett ennek kapcsán.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×