2006. január 3. 12:00
Tovább nőtt a mobil előfizetők száma
Tavaly novemberben az egy évvel korábbihoz képest 7,25 százalékkal nőtt a mobil előfizetők száma, jelentette kedden a Nemzeti Hírközlési Hatóság. Az előfizetők száma elérte a 9,142 milliót, de a piac lassan telítődik.