2007. június 22. 10:53
A minisztérium szerint is gond van az autópálya-beruházásokkal
A Gazdasági és Közlekedési Minisztérium elismeri azokat a hiányosságokat, amelyeket az Állami Számvevőszék megfogalmazott az autópálya-építéssel kapcsolatban - ezt fogalmazta meg a tárca közleménye.