2007. június 20. 11:51
Mégsem növelné OTP-részesedését az orosz milliárdos?
A HVG című hetilap értesülése szerint Megdet Rahimkulov Magyarországon élő orosz üzletember a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyeletének engedélyét kérte, hogy 10 százalék fölé emelhesse tulajdonrészét az OTP-ben. A felügyelet nem kommentálta az értesülést, az orosz milliárdos pedig egyenesen cáfolta a Reuters hírügynökségnek.