2007. augusztus 24. 11:58
Vége a nyárnak: jövő héten jön a hideg
Szombaton még a péntekihez hasonló melegre lehet számítani, de vasárnaptól fokozatosan csökken a hőmérséklet - mondta az InfoRádiónak az Országos Meteorológiai Szolgálat munkatársa. Újvári Katalin szerint a hétvégi időjárás kedvezhet a vitorlásoknak.