2008. március 18. 20:45
Interneten toboroz munkatársakat az izraeli elhárítás
Bajban van az izraeli titkosszolgálat: nincs elég jelentkező. Ezért engedélyezték négy ügynöknek, hogy internetes blogot vezessenek mindennapi életükről, hátha így kedvet csinálnak a fiataloknak a jelentkezéshez.