2008. március 21. 05:45
Miért kellene monogámnak lennie az embernek?
Se szeri, se száma a politikusok és sztárok hűtlenségégéről szóló híreknek, de valószínűleg ők sem rosszabbak, mint az átlagemberek. De miért is lenne az ember kivétel, hiszen az ötezer emlősfajnak mindössze a 3-5 választ magának egy életre párt.