Mihály

világkupa

2020.09.27. 17:26

Kajak-kenu vk - Két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a magyarok

A leghosszabb távon, 5000 méteren a kenus Adolf Balázs és a kajakos Bodonyi Dóra révén két győzelmet arattak, valamint további egy-egy második és harmadik helyet szereztek a hazai versenyzők a szegedi kajak-kenu világkupán. A magyar csapat összesen 15 éremmel, 6 arannyal, 6 ezüsttel és 3 bronzzal zárta a vasárnap véget ért viadalt.
2020.09.13. 11:23

Tassi Attila harmadik a WTCR-idénynyitón

Tassi Attila, a Münnich Motorsport magyar versenyzője a harmadik helyen ért célba vasárnap a túraautó-világkupa (WTCR) idénynyitó versenyhétvégéjének első futamán a belgiumi Zolderben.
2019.12.17. 20:57

Michelisz Norbert: jó, megvan az első, de most jöjjön a következő

Pályafutása legfeszültebb versenynapján érte el legnagyobb sikerét Michelisz Norbert, de a túraautó-világkupa idei győztese a legnagyobb ünneplés közepette is arra gondolt, milyen nehézségeken kellett túljutnia ahhoz, hogy valóra váltsa élete álmát.
2019.12.01. 11:14

Ritkán látható fölénnyel nyert Liu Shaoang

A váltóval olimpiai bajnok 21 éves versenyző ezúttal 500 méteren diadalmaskodott a rövidpályás gyorskorcsolyázók világkupájának nagojai állomásán az 1000 méteren szerzett szombati ezüstérme után
2019.11.02. 18:35

Hosszú Katinka nem tud leállni

Hosszú Katinka egy aranyat, Jakabos Zsuzsanna két bronzot nyert az úszók oroszországi világkupa-állomásának második, szombati versenynapján.
2019.11.01. 18:51

Megvan Hosszú Katinka 300. aranya

Hosszú Katinka 200 méter pillangón nyert pénteken az úszók oroszországi világkupa-állomásának első napján, ezzel a vk-sorozat 2012-es indulása óta kereken 300. egyéni aranyérmét gyűjtötte be.