Luca, Otília

ezüstérem

2019.09.16. 15:15

Lőrincz Viktor kikapott a vb-döntőben

Ezüstérmet nyert Lőrincz Viktor a kötöttfogásúak 87 kilogrammos kategóriájában a nur-szultani kvalifikációs birkózó-világbajnokságon.
2019.09.07. 19:20

Vb-ezüstérmes a magyar férficsapat

Ezüstérmet nyert a Kasza Róbert, Marosi Ádám, Demeter Bence összeállítású magyar csapat a budapesti olimpiai kvalifikációs világbajnokság hagyományos férfiversenyében, szombaton.
2019.07.21. 20:14

Thriller után ezüstérmesek Szilágyi Áronék

A Szilágyi Áron, Szatmári András, Gémesi Csanád, Decsi Tamás összetételű magyar kardcsapat egyetlen tussal kikapott Dél-Koreától a budapesti vívó-világbajnokság döntőjében.
2019.07.18. 21:39

Szatmári András: szétestem a végére

Szatmári András szerezte az első magyar érmet a budapesti vívó-világbajnokságon. A kardozó második lett, úgy érzi, elfogyott az ereje a finálé végére.
2018.08.19. 20:10

Ezüstérmes a vébén az ifjúsági kéziválogatott

A magyar női ifjúsági kézilabda-válogatott ezüstérmes lett a Lengyelországban rendezett korosztályos világbajnokságon, miután a vasárnapi döntőben 29-27-re kikapott a címvédő Oroszországtól.
2018.06.25. 15:26

Faragó Tamás: most megint találtunk egy új csapatot

Akár az aranyérmet is megérdemelte volna a magyar válogatott a vízilabda Világliga budapesti döntőjében, de az ezüstérem is megmutatta, hogy az átalakuló keretben ott van egy új nagy csapat lehetősége - mondta Faragó Tamás olimpiai és világbajnok, az InfoRádió állandó sportági szakértője.
2018.04.23. 16:22

Török Zoltán: a csúcsra értünk

Az egész magyar kosárlabdázás sikere a Sopron női kosárlabdacsapatának Euroliga ezüstérme - mondta az InfoRádiónak a klub ügyvezetője, miután a soproni együttes a tegnapi döntőben 72-53-ra kikapott az orosz Jekatyerinburgtól. A 2009-ben negyedik Sopron első magyar csapatként szerzett ezüstérmet az Euroligában, korábban a Pécs kétszer bronzéremmel zárt, egyszer pedig negyedik lett.
2017.08.02. 07:02

Milák Kristóf: még mindig nem tudom, hogyan történt

A világbajnoki ezüstérmet érő úszásával még most sem elégedett Milák Kristóf, noha azt is elmondta, hogy mindent kiadott magából a vb-n. A 17 éves versenyző sok erőt merít a Duna Arénában történtekből.
2017.06.15. 17:32

Lemaradt az Eb-aranyéremről Szilágyi Áron

Magabiztos vívásst jutott el a döntőig Szilágyi Áron a grúziai vívó Európa-bajnokságon, Tbilisziben. A kétszeres olimpiai bajnok magyar kardozó a döntőben azonban kikapott a német Max Hartungtól.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.