Alexandra, Erik

davis kupa

2022.03.04. 13:04

Fucsovics sikerével megvan az egyenlítés

A magyar éljátékos papírformát igazolva legyőzte Thanasi Kokkinakist pénteken, így 1-1 az állás a Sydneyben zajló Ausztrália-Magyarország tenisz Davis Kupa-selejtezőn.
2021.12.05. 20:24

Máris megnyerte az orosz csapat a Davis Kupát

A US Open-címvédő Danyiil Medvegyev legyőzte Marin Cilicet, ezzel az oroszok 2-0-s, behozhatatlan előnyre tettek szerint a horvátok ellen a tenisz Davis Kupa-döntő madridi fináléjában. A sorsoláson pedig kiderült: a magyarok Ausztráliában selejteznek majd.
2021.11.27. 19:02

Vereség a Davis Kupában

Piros Zsombor és Marozsán Fábián fordulatos összecsapáson alulmaradt, így a páros mérkőzést megnyerő ausztrálok 2-1-es összesítéssel legyőzték a magyar férfi teniszválogatottat a Davis Kupa-döntő torinói csoportküzdelmeiben.
2021.11.27. 17:21

A páros dönt a Davis Kupában

Piros Zsombor bravúrgyőzelme után Fucsovics Márton óriási csatában kikapott, így a páros mérkőzés dönt az 1-1-re álló Magyarország-Ausztrália párharcban a tenisz Davis Kupa-döntő torinói csoportküzdelmeiben.
2020.06.26. 16:59

Elmarad a Davis-kupa madridi döntője

A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) pénteki döntése értelmében elmarad a Davis-kupa madridi, novemberi döntője, amelybe a magyar válogatott is bejutott.
2020.03.07. 21:10

Davis Kupa-selejtező - Fucsovics diadalával döntőben a magyarok

Fucsovics Márton három szettben legyőzte Ruben Bemelmanst szombaton a debreceni Magyarország-Belgium tenisz Davis Kupa-selejtező zárómérkőzésén, így a magyarok 3-2-re megnyerték a párharcot, és bejutottak a novemberi, madridi döntőbe.
2020.03.07. 14:38

Fucsovicsék kikaptak, a továbbjutás küszöbén a belgák

Fucsovics Márton és Balázs Attila három szettben kikapott Joran Vliegentől és Sander Gille-től szombaton a debreceni Magyarország-Belgium tenisz Davis Kupa-selejtezőben, így az ellenfél 2-1-re vezet a párharcban, és már csak egy sikerre van a továbbjutástól.
2020.02.25. 12:08

Remek hírt kaptak Fucsovicsék

David Goffin, a belgák legjobbja nem lép pályára a magyar válogatott ellen a tenisz Davis Kupa jövő heti, debreceni selejtezőjében.
2019.09.16. 12:33

Davis Kupa: a világcsoportban maradtak a magyarok

Balázs Attila negyedóra alatt legyőzte Ilja Marcsenkót a Magyarország-Ukrajna tenisz Davis Kupa-osztályozó hétfőn befejezett ötödik mérkőzésén, ezzel a magyarok 3-2-re nyertek, és bennmaradtak a világcsoportban.
2019.09.11. 15:45

Olyan, mintha Fucsovics Márton el sem ment volna

A hosszú szünet után visszatérő Fucsovics Márton, valamint Balázs Attila játssza az egyest és a párost is hétvégén az ukránok elleni tenisz Davis Kupa-osztályozón.
2019.09.04. 09:35

Fucsovics is csapattag lett

Köves Gábor, a tenisz Davis Kupában szereplő magyar válogatott szakvezetője kijelölte az ukránok elleni csapatot.