2007. augusztus 28. 20:15
A fiúknak nem fontos a diploma
Kevésbé vágynak egyetemi diplomára a fiúk, mint a lányok. Egy brit felmérésből kiderült, hogy a lányoknak 76, a fiúknak viszont csak a 67 százaléka akar egyetemen továbbtanulni.