2007. október 26. 10:30
Lendvai "félkótya őrjöngőknek" nevezte a blokádban résztvevőket
Semmilyen politikai indulat nem adhat menlevelet arra, hogy félkótya őrjöngők túszul ejtsék a várost - írta közleményében a szocialista frakcióvezető a budapesti forgalmat megzavaró blokádról. Az eseménytől a Fidesz is elhatárolódott.