2007. november 16. 04:50
Nálunk csak a japánok és a csehek mennek többször orvoshoz
Viszonylag keveset költ az egészségügyre Magyarország, ellenben sokat fordít gyógyszerre - derül ki az OECD felméréséből. A gazdasági szervezet kutatása rámutat arra is: a magyarok gyakran keresik fel orvosukat, csak Japánban és Csehországban van több orvos-beteg találkozó.