2008. március 11. 16:52
Idén 11 milliárdos hitelt vesz fel a főváros
Tizenegy milliárd forintos hitelfelvétellel számol a főváros hétfő este elfogadott költségvetése. Ikvai-Szabó Imre főpolgármester-helyettes az InfoRádiónak elmondta: a beruházási hiányt idén sikerült eltüntetni, de a 2009-2010-es beruházásokkal problémák lesznek.