2008. március 27. 13:45
Szent-Iványi: Azt várom, hogy tiszta legyen a helyzet
Béki Gabriella és John Emese után Szent-Iványi István is visszalép az SZDSZ ügyvivői testületébe - ezt maga a politikus közölte az InfoRádióval. A szabad demokrata ügyvivő elégedett a pártvezetés új tisztújítást kezdeményező döntésével, ám új küldötteket is állítana. Szent-Iványi István nem zárta ki, hogy indul az elnöki posztért.