2008. március 28. 11:27
Radikális fellépéssel fenyegetnek a fuvarozók
A radikális érdekérvényesítéstől sem riadnak vissza a fuvarozók a főváros által elfogadott behajtási szabályok miatt - mondta az InfoRádióban a Közúti Fuvarozók Érdekvédelméért Nonprofit Kft. alapító tagja. A fővárosi közgyűlés némileg ugyan enyhített a korábbi szigorú előírásokon, az áruszállítók azonban még ezzel is elégedetlenek.