2009. december 25. 09:44
Eddigi legjobb évét zárja a paksi atomerőmű
Várhatóan eddigi legjobb évét zárja az idén a paksi atomerőmű. Az üzemeltetéshez szükséges műszaki és biztonsági létszámmal az ünnepek alatt is termel a négy paksi blokk.