2007. január 5. 16:59
Továbbra is használhatjuk Emmát
A munkáltatók és munkavállalók továbbra is lekérdezhetik az adataikat az Egységes Magyar Munkaügyi Adatbázisból, az úgynevezett EMMÁ-ból azt követően is, hogy a nyilvántartás január elsejétől az APEH rendszeréhez kapcsolódik.