Alexandra, Erik

wtcc

2017.12.10. 12:27

Michelisz az év legjobbja

A túraautó-világbajnokság (WTCC) idei második helyezettje, Michelisz Norbert lett az Év magyar autóversenyzője az Autósport és Formula Magazin által összeállított rangsor alapján.
2017.12.04. 10:28

Vége a túraautó-világbajnokságnak?

Michelisz Norbert második helyen zárta a túraautó-világbajnokságot, miután az utolsó versenyhétvége, a Katari Nagydíj pénteki fő futamán nyolcadik helyen ért célba. A katari versenyhétvégével véget ért a túraautó-világbajnokság 13 éves története. A folytatás azonban kérdéses.
2017.12.01. 21:46

Elmaradt a csoda, Michelisz második

Michelisz Norbert második helyen zárta a túraautó-világbajnokságot, miután az utolsó versenyhétvége, a Katari Nagydíj pénteki második, fő futamán nyolcadik helyen ért célba, míg az éllovas Thed Björk negyedik lett.
2017.11.30. 15:36

Hogy végződik Michelisz őrült éve?

A világbajnoki címért ül autóba pénteken este Michelisz Norbert, aki a túraautó-világbajnokságon egy nehéz évkezdet után mindössze 6,5 ponttal van lemaradva svéd riválisa mögött.
2017.10.28. 09:37

Megbüntették Micheliszt és csapatát

Utólag kizárták a Honda gyári csapatának mindhárom versenyzőjét - így Michelisz Norbertet is - a túraautó-világbajnokság (WTCC) előző, kínai futamairól, ezzel a magyar pilóta 27,5 pontot veszített.
2017.07.16. 22:08

Michelisz futamot nyert

Michelisz Norbert győzött a második, fő futamon a túraautó-világbajnokság (WTCC) argentin versenyhétvégéjén.
2017.06.25. 19:38

Michelisz győzött Portugáliában

Michelisz Norbert nyerte a túraautó-világbajnokság (WTCC) portugáliai futamának második, főversenyét Vila Realban.
2017.05.27. 13:34

Michelisz hetedik, majd második lett a Nürburgringen

Michelisz Norbert előbb a hetedik, majd a pole pozícióból indulva második helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei negyedik versenyhétvégéjén, a szombati Német Nagydíjon.
2017.05.16. 14:10

Michelisz besokallt, és teljesen új stílusra vált

Michelisz Norbert bajnoki reményekkel vágott neki a 2017-es évadnak, ám három forduló után már 61 pont a lemaradás a listavezető Tiago Monteiróval szemben, és a magyar versenyző azt mondja: fölösleges taktikázni, óvatoskodni, ebben a szituációban már nincs mire várni.
2017.05.12. 12:58

Michelisz Norbertért lehet szorítani a Hungaroringen

Hétvégén ismét a Hungaroringen versenyez a túraautó-világbajnokság mezőnye, benne két magyar pilóta: Michelisz Norbert és Nagy Dániel. A betétfutamokkal együtt összesen hét magyar versenyzőért szoríthatunk.
2017.04.07. 17:14

WTCC: kikkel küzd meg Michelisz Norbert?

A hétvégén Marokkóban elkezdődik a túraautó-világbajnokság idei sorozata. Michelisz Norbertet a szakértők is a végső győzelemre esélyes versenyzők közé sorolják, de a magyar pilótának nem lesz könnyű dolga.
2017.01.24. 19:16

Spanyolországba tart Michelisz Norbert

Várhatóan január végén, egy spanyolországi teszten ülhet be először a Honda idei versenyautójába a túraautó-világbajnokság egyik magyar versenyzője, Michelisz Norbert. A Honda a napokban jelentette be hivatalosan is, hogy a magyar pilóta idén is a gyári alakulatnál versenyez majd.
2017.01.23. 14:34

Michelisz Norbert: készen állok arra, hogy világbajnok legyek

Michelisz Norbert és Tiago Monteiro marad a Honda versenyzője a 2017-es WTCC-szezonban is, hozzájuk harmadik pilótaként a japán Ryo Michigami csatlakozik. A Honda hivatalos elvárása is az, hogy szerezzék meg a világbajnoki címet.