Elemér

eredmény

2020.02.21. 11:35

Erős eredményt ért el a Mol-csoport

A Mol-csoport 708,9 milliárd forint (2,44 milliárd dollár) tisztított, kamat-, adófizetés és amortizáció előtti eredményt (EBITDA) ért el tavaly az előző évi 728,2 milliárd forint (2,69 milliárd dollár) után, az eredmény meghaladta az év közben megemelt célkitűzést - tette közzé az olajtársaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján pénteken.
2020.01.15. 16:00

Rekordokat is gyárt Győrben az Audi

Jelentősen nőtt az Audi Hungária Zrt. termelési eredménye 2019-ben, közel kétmillió motort és több mint 150 ezer autót készítettek.
2019.11.28. 11:39

MKB csoport: 21,75 milliárd forint adózás utáni eredmény

Az MKB csoport a harmadik negyedévben 21,7 milliárd forint adózás utáni eredményt ért el, ami az előző negyedévben elért 9,45 milliárd forintos nyereséghez képest 130 százalékos, az előző év azonos időszakához viszonyítva pedig 132,6 százalékos emelkedést jelent - közölte a pénzintézeti csoport.
2019.11.12. 15:09

Erste Bank: nőtt az adózás előtti eredmény

Az Erste Bank adózás előtti eredménye 11,2 százalékkal mintegy 47 milliárd forintra nőtt az idei első kilenc hónapban - mondta Jelasity Radován, az Erste Bank Hungary elnök-vezérigazgatója
2019.10.18. 16:43

Szavazategyenlőség: van, ahol sorsolnak új választás helyett

A kis különbségek és fellebbezések miatt számos helyen újraszámlálásra kényszerülnek a helyi választási bizottságok, illetve szavazatszámlálók, néhány helyen pedig új önkormányzati választásokat kell kiírni. Az InfoRádió körképe.
2019.08.29. 09:25

MKB-csoport: 11,9 milliárdos adózás utáni eredmény

Az MKB-csoport korrigált, konszolidált adózás utáni eredménye 11,9 milliárd forint volt az idei első fél évében, 53,5 százalékkal kisebb az egy ével korábbinál - közölte a pénzintézet a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2019.06.02. 14:40

Nagyot kaszált a Szerencsejáték Zrt.

A Szerencsejáték Zrt. 2018. évi adózott eredménye 21,6 milliárd forint, az eddigi legmagasabb a cég történetében, 15 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit.
2019.05.27. 00:21

Megyék, városok, kerületek: minden eredmény egy helyen

A vasárnapi európai parlamenti (EP-) választáson, a Nemzeti Választási Iroda (NVI) előzetes adatai szerint, a szavazatok 99,9 százalékának összeszámlálása után a megyékben az alábbi eredmények születtek:
2019.02.22. 07:10

Túlteljesítette az elemzői várakozásokat a Mol

Nyilvánosságra hozta a 2018 negyedik negyedéves és egész éves eredményeit a vállalatcsoport, amely 2011 óta a legmagasabb EBITDA-t érte el, és a fontosabb sorokon javított a tavalyi hasonló időszakhoz képest.
2019.02.07. 19:17

Növekedést vár a Richter

Idén euróban számolva 2-3 százalékos árbevétel-növekedést vár a Richter Gedeon Nyrt., ha a rubel árfolyamában nem lesz jelentős elmozdulás – mondta a társaság vezérigazgatója.
2018.12.15. 22:31

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella

A Honvéd és az Újpest nem bírt egymással a labdarúgó OTP Bank Liga 18., őszi szezonjának utolsó fordulójában, így szombathelyi győzelmével a Debrecen tölti a tabella harmadik helyén a téli szünetet.
2018.12.15. 20:23

Férfi kézilabda NB I - Az esélyesek győztek

Az esélyesebbnek ítélt csapatok nyertek a férfi kézilabda NB I szombati játéknapjának esti mérkőzésein. Egyedül a Dabas izzadt meg vendégével, a Mezőkövesddel szemben, amelyet egyetlen góllal győzött le.

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.