Infostart.hu
eur:
385.1
usd:
331.18
bux:
122311.2
2026. január 19. hétfő Márió, Sára

Több jármű árokba csúszott a lefagyott 1-es úton

Két személyautó és egy kisteherautó szenvedett balesetet a lefagyott 1-es főút Biatorbágyot Hercegalommal összekötő szakaszán szerda kora reggel, egy ember megsérült - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel. A környéken nagy a torlódás.

Csámpai Attila elmondta: egy személyautó megcsúszott a jeges burkolaton, s nekicsapódott egy kisteherautónak, majd mindkét jármű az árokba szaladt. Az első jelentések szerint a személyautó egyik utasa könnyebben megsérült.

A karamboltól alig 100 méterre egy másik autó is megcsúszott és árokba hajtott, de ennek a balesetnek nincs sérültje. Az érdi tűzoltók megkezdték a műszaki mentést, a rendőrség pedig a helyszínelést - tette hozzá a szóvivő.

Beluzsárné Belicza Andrea, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt közölte, hogy a balesetek a főút 19-es és 20-as kilométerszelvénye között történtek, félpályán halad a forgalom.

Az MTI úgy tudja, hogy a környéken nagy a torlódás, érdemes kerülni.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×