2007. szeptember 18. 15:30
Közép-Európa növelhetné a szén-dioxid kibocsátását
A közép-európai régió országai nem bocsátanak ki annyi szén-dioxidot, mint amennyit lehet, körülbelül 15 százaléknyi tartaléknak is nevezhető mennyiség van a rendszerben - mondta a Deloitte környezetvédelmi szolgáltatások üzletág igazgatója.