2007. szeptember 18. 20:30
Könnygázt vetettek be a rendőrök a Deák téren - képgaléria
Mintegy száz fiatalból álló csoport indult el este nyolc óra után a Szabadság térről, a menetben kormányellenes jelszavakat skandáltak - közölte az InfoRádió helyszíni tudósítója. A fiatalok ellen a rendőrök a Deák téren könnygázt vetettek be.