2007. október 1. 09:03
"Igyekszem kevesebb marihuánát szívni" - állítja a sztárénekes
Nem tartja magát kábítószerfüggőnek, de igyekszik kevesebb marihuánát szívni George Michael. Az énekes elismerte azt is: évtizedeken keresztül próbálta titkolni másságát, mert nem akarta elszomorítani az édesanyját.