2007. szeptember 30. 15:26
Omladozik a fővárosi parkolási rendszer?
Első fokon pert nyert egy autós egy követelésbehajtó céggel szemben a fővárosban; a bíróság szerint a követeléseket eladó Centrum Kft.-nek nem volt joga parkolási díjat szedni, mivel az önkormányzati törzsvagyon részét képező parkolási helyeket nem megfelelő eljárásban értékesítették - közölte a Vasárnapi Hírek.