2007. október 4. 06:37
Háromezer bányász rekedt a föld alatt Dél-Afrikában
Csütörtök délelőttig 1650 bányászt sikerült a felszínre hozni a Dél-afrikai Köztársaságban abból a háromezer-kétszázból, akik még előző nap délelőtt egy aranybánya mélyén rekedtek egy baleset következtében.