2007. november 6. 12:06
Hangot és képet is rögzítenek majd a rendőrautók
Eddig sem volt érdemes rendőrök közelében szabálytalankodni, most azonban már dokumentumokkal bizonyíthatják a járőrök, ha szabálytalanságot tapasztalnak. Az új rendszer a hangot is rögzíti, ezzel a vesztegetéseknek akarja elejét venni a hatóság.