2008. április 20. 20:50
Tűz volt a négyes metró építkezésén - újabb képekkel
A négyes metró épülő Gellért-téri állomásánál, 40 méter mélységben kigyulladt egy lánctalpas munkagép vasárnap hajnalban - közölte a Fővárosi Tűzoltóság szóvivoje.