2009. március 14. 09:54
Alaposan ellenőrizték a Romániába érkező államfői konvojt
Sólyom László köztársasági elnök szombat reggel Borsnál gépkocsival átlépte a román-magyar határt, útban a székelyföldi Nyergestető felé, ahol délután részt vesz egy kopjafaavatáson.