2009. november 5. 20:34
Görbicz Anita neve is szerepel a vb-keretben
A Magyar Kézilabda Szövetség csütörtökön benevezte a Mátéfi Eszter szövetségi kapitány által kijelölt 28 fős női válogatott keretet a december 5. és 20. között, Kínában megrendezésre kerülő világbajnokságra.