2009. november 6. 17:03
A fővárosban ellopták a GPS-t egy mentőautóból
Az Országos Mentőszolgálat szóvivője elmondta: a kocsit a X. kerületbe riasztották egy fuldokló nőhöz, és a sofőr akkor vette észre a lopást, amikor az asszonyt a mentőautóba emelték.