2006. február 7. 08:14
Tüdőrákban Magyarország a világelső
Tüdőrákellenes évnek nyilvánította 2006-ot a Magyar Tüdőgyógyász Társaság, mivel a lakosság számához viszonyítva a világon sehol nem halnak meg annyian ebben a betegségben, mint Magyarországon - közölte az InfoRádióban a társaság elnökségi tagja.