INFORÁDIÓ
2021. szeptember 25. szombat
Eufrozina, Kende

tokió 2020

a magyarok programja

menetrend

Lőrincz Viktor, miután győzőtt az egyiptomi Mohamed Metwally ellen a férfi kötöttfogású birkózók 87 kilogrammos kategóriájának elődöntőjében a világméretű koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as tokiói nyári olimpián a Makuhari Rendezvényközpontban 2021. augusztus 3-án.

Lőrincz Viktor az aranyért birkózik – a magyarok szerdai programja az olimpián

Infostart

Lőrincz Viktor az aranyéremért mérkőzik, az elődöntőért küzd a női kézilabda- és a férfi vízilabda-válogatott, Olasz Anna a pontszerzés reményében úszik. Folytatódnak a kajak-kenu versenyek.

ATLÉTIKA. Hajnali 2.05-kor kezdődik a magyarok programja, Ravasz-Tóth Norbert a férfi gerelyhajítás selejtezőjében érdekelt. 2.51-kor kezdődik a hétpróba Krizsán Szilviával, ebből két számot (100 m gát, magasugrás) a hajnali, kettőt (súlylökés, 200 m) a délutáni programban bonyolítanak le. Szűcs Valdó 4.16-kor fut a 110 m gát elődöntőjében.

BIRKÓZÁS, Lőrincz Viktor aranymérkőzése a 12.30-kor kezdődő program hatodik összecsapása lesz.

KAJAK-KENU. Ezúttal ismét az elő- és a reményfutamok napja következik, a magyar indulók 2.37-től: Csizmadia Kolos és Tótka Sándor (férfi K-1 200 m), Balla Virág és Takács Kincső (női C-1 200 m), Kozák Danuta és Csipes Tamara (női K-1 500 m), Nádas Bence, Kopasz Bálint és Béke Kornél, Varga Ádám (férfi K-2 1000 m).

KÉZILABDA. A Magyarország-Norvégia női negyeddöntő 6.15-kor kezdődik.

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS. Olasz Anna már kedd éjfél előtt, 23.30-kor indul a női 10 km-en.

SÚLYEMELÉS. A férfi plusz 109 kg, B csoportjában 6.50-től emel Nagy Péter.

VÍZILABDA. A Magyarország–Horvátország férfi negyeddöntő 12.50-kor kezdődik.

A teljes szerdai program, éremosztás 17 számban:

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)

10.00-13.00 (3.00-6.00): női csapatverseny, elődöntő: Kína-Németország

14.30-17.30 (7.30-10.30): férfi csapatverseny, elődöntő: Kína-Koreai Köztársaság

19.30-22.30 (12.30-15.30): férfi csapatverseny, elődöntő: Japán-Németország

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 5

9.00-12.25 (2.00-5.25): férfi tízpróba (100 m, távolugrás, súlylökés); férfi gerelyhajítás, selejtező; női hétpróba (100 m gát, magasugrás); férfi 110 m gát, elődöntő; NŐI 400 M GÁT, DÖNTŐ

18.30-22.00 (11.30-15.00): férfi tízpróba (magasugrás, 400 m); női 1500 m, elődöntő; női hétpróba (súlylökés, 200 m); női 400 m, elődöntő; NŐI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ; FÉRFI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ; FÉRFI 800 M, DÖNTŐ; FÉRFI 200, DÖNTŐ

BASEBALL (Jokohamai Stadion)

vigaszág, 2. kör:

12.00 (5.00): Egyesült Államok - Dominikai Köztársaság

elődöntő:

19.00 (12.00): Japán-Koreai Köztársaság

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok) - 3

11.00-13.30 (4.00-6.30): férfi kötöttfogás 67 kg és 87 kg vigaszág; női 62 kg vigaszág; férfi szabadfogás 57 kg és 86 kg nyolcaddöntő és negyeddöntő, női 57 kg nyolcaddöntő és negyeddöntő

18.15-22.00 (11.15-15.00): férfi szabadfogás 57 kg és 86 kg elődöntő, női 57 kg elődöntő, FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 67 KG és 87 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ, NŐI 62 KG bronzmérkőzés és DÖNTŐ

GOLF (Kaszumigaszeki Golfklub)

7.30-16.00 (0.30-9.00): női verseny, 1. nap

GÖRDESZKA (Ariake Városi Sportpark) - 1

9.00-13.40 (2.00-6.40): NŐI PARK VERSENYSZÁM, előfutamok, DÖNTŐ

GYEPLABDA (Ói Gyeplabda Stadion)

női torna, elődöntő:

10.30 (3.30): Hollandia - Nagy-Britannia

19.00 (12.00): Argentína-India

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)

9.30-12.40 (2.30-5.40): előfutamok - férfi K-1 200 m, női C-1 200 m, női K-1 500 m, férfi K-2 1000 m, reményfutamok - férfi K-1 200 m, női C-1 200 m, női K-1 500 m, férfi K-2 1000 m

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)

női torna, negyeddöntő:

9.30 (2.30): Orosz olimpiai csapat-Montenegró

13.15 (6.15): Norvégia-Magyarország

17.00 (10.00): Svédország-Koreai Köztársaság

20.45 (13.45): Hollandia-Franciaország

KOSÁRLABDA (Szaitama Szuper Aréna)

női torna, negyeddöntő:

10.00 (3.00): Kína-Szerbia

13.40 (6.40): Ausztrália-Egyesült Államok

17.20 (10.20): Japán-Belgium

21.00 (14.00): Spanyolország-Franciaország

LOVASSPORT (Lovas Park) - 1

19.00-21.40 (12.00-14.40): DÍJUGRATÁS, EGYÉNI DÖNTŐ

MŰUGRÁS (Tokiói Vizes Központ)

15.00-17.30 (8.00-10.30): női toronyugrás, selejtező

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Odaiba Kikötőpark) - 1

6.30-9.10 (23.30-2.10): NŐI 10 KM

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna) - 1

14.00-16.10 (7.00-9.10): női 51 kg és 69 kg elődöntő, férfi plusz 91 kg elődöntő, FÉRFI 81 KG DÖNTŐ

PÁLYAKERÉKPÁR (Izu Velodróm) - 1

15.30-19.00 (8.30-12.00): férfi sprint selejtező, a 32 közé jutásért, reményfutamok, nyolcaddöntőbe jutásért, reményfutamok; női Keirin első forduló, reményfutamok; FÉRFI CSAPAT ÜLDÖZÉSES VERSENY, DÖNTŐ

RÖPLABDA (Ariake Aréna)

női torna, negyeddöntő:

9.00 (2.00): Koreai Köztársaság-Törökország

13.00 (6.00): Egyesült Államok-Dominikai Köztársaság

17.00 (10.00): Szerbia-Olaszország

21.30 (14.30): Brazília-Orosz olimpiai csapat

SPORTMÁSZÁS (Aomi Városi Sportpark)

17.00-22.40 (10.00-15.40): női összetett (gyorsasági mászás, szabadmászás, magassági mászás) - selejtező

STRANDRÖPLABDA (Siokaze Park)

férfi torna, negyeddöntő:

9.00 (2.00), 10.00 (3.00), 21.00 (14.00) és 22.00 (15.00)

SÚLYEMELÉS (Tokiói Nemzetközi Fórum) - 1

13.50-16.00 (6.50-9.00): férfi plusz 109 kg, B csoport

19.50-22.00 (12.50-15.00): FÉRFI PLUSZ 109 KG, A CSOPORT

SZINKRONÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ) - 1

19.30-21.05 (12.30-14.05): PÁROSVERSENY, SZABADPROGRAM, DÖNTŐ

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő) - 2

14.30-16.55 (7.30-9.55): FÉRFI 470-ES ÉREMFUTAM, NŐI 470-ES ÉREMFUTAM

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)

férfi torna, negyeddöntő:

14.00 (7.00): Spanyolország-Egyesült Államok

15.30 (8.30): Görögország-Montenegró

18.20 (11.20): Olaszország-Szerbia

19.50 (12.50): Magyarország-Horvátország

Nyitókép: MTI/Illyés Tibor
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018