Infostart.hu
eur:
379.96
usd:
317.23
bux:
127493.86
2026. január 27. kedd Angelika

Indian Wells-i tenisztorna - Federer-Djokovic döntő lesz

A svájci Roger Federer után a hozzá hasonlóan volt világelső szerb Novak Djokovic jutott be a döntőbe az egyesült államokbeli Indian Wellsben zajló keménypályás tenisztorna férfi versenyében.

A 26 éves Djokovic a legjobb négy között három szettben, 2 óra 24 perc alatt verte a hazai közönség előtt szereplő John Isnert.

Federer és Djokovic eddig 32 alkalommal találkozott egymással, párharcukban jelenleg a svájci vezet 17-15-re.

Eredmény:
férfiak (4,7 millió dollár összdíjazás):
----------------------------------------

elődöntő:
Djokovic (szerb, 2.)-Isner (amerikai, 12.) 7:5, 6:7 (2-7), 6:1

A női verseny döntőjében az olasz Flavia Pennetta és a lengyel Agnieszka Radwanska csap össze egymással magyar idő szerint 20 órától, míg a Djokovic-Federer férfi finálét 22 órától rendezik.

Címlapról ajánljuk
Szakértő: húsz év után áttörést ért el az Európai Unió a világ egyik legnagyobb hatalmával

Szakértő: húsz év után áttörést ért el az Európai Unió a világ egyik legnagyobb hatalmával

Az Európai Unió és India lezárta a tárgyalásokat egy történelmi jelentőségű szabadkereskedelmi megállapodásról, amely a felek által valaha kötött legnagyobb ilyen egyezmény – jelentette be Ursula von der Leyen, az Európai Bizottság elnöke Újdelhiben, az EU–India-csúcstalálkozón. A megállapodás a világ második és negyedik legnagyobb gazdaságát kapcsolja össze, összesen kétmilliárd embert érint. Az egyezmény jelentőségéről Trembeczki Zsoltot, a Magyar Külügyi Intézet kutatóját kérdeztük.

Resperger István: már minden második embert drón öl meg az ukrán fronton

Az ukrán–orosz háború aktuális állásáról, a két fél stratégiai céljairól, egy esetleges tűzszünet utáni helyzetről beszélt Resperger István ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent István Biztonságkutató Központ igazgatója az InfoRádió Aréna című műsorában. Kitért Grönland helyzetére, valamint a Venezuelában történtekre is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.28. szerda, 18:00
Varga Zsolt
a férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×