2007. október 5. 11:59
Harmincmilliós büntetés lett a májusi áramszünet vége
Lezárult a vizsgálat a nem védett ipari fogyasztókat érintő, május végi áramszünet ügyében; az üzemzavar miatt a villamosenergia-rendszert irányító társaságra 30 millió forintos, három áramszolgáltatóra pedig 2-2 millió forintos bírságot szabtak ki.