Lujza

wolverhampton

2020.08.11. 20:52

A Sahtar brazil gólokkal, a Sevilla argentinnal ment tovább

A Sahtar és a Sevilla jutott be a labdarúgó Európa-liga elődöntőjébe, az Inter és a Manchester United mellé. Az este hat góljából ötöt dél-amerikai játékos szerzett. Nem feltétlenül következik ez a sorozat nevéből…
2020.07.26. 19:38

Izgalmasan alakult az angol bajnokság zárása

A Manchester United 2-0-ra nyert a Leicester City otthonában, míg a Chelsea ugyancsak 2-0-s sikert aratott a Wolverhampton felett az angol labdarúgó-bajnokság 38., utolsó fordulójában, így ez a két győztes csapat biztosította helyét a Bajnokok Ligája következő kiírásában.
2020.07.08. 21:17

Nem hétköznapi a Man City hétközi formája

„Hétközi” formáját mutatta a Manchester City az angol Premier League szerdai játéknapján, azt amellyel hat nappal korábban kiütötte a bajnok Liverpoolt az Etihad Stadionban. Az újabb „áldozat” a Newcastle United volt, Pep Guardiola csapata 5-0-ra nyert.
2020.07.04. 20:38

Kapaszkodik az Arsenal

Sorozatban harmadik győzelmét aratta az Arsenal az angol labdarúgó-bajnokságban:
2020.07.04. 08:52

Az utóbbi évek legnagyobb csatája várható a Premier League-ben

Nagy a harc az angol labdarúgó Premier League-ben a harmadik és a negyedik helyért (ez a kettő biztosan Bajnokok Ligája-indulást ér), de felértékelődött az ötödik hely is, mivel valószínű, hogy a Manchester Cityt kizárása érvényben marad. Így még a Wolverhampton, sőt talán a Sheffield United és az Arsenal is reménykedik.
2019.08.09. 11:55

A spanyol sztárfocista benézte az EU-ba Örményországot

Adama Traoré, a Wolverhampton Wanderers labdarúgója azért nem lépett pályára csütörtökön az örmény Pjunik Jerevan otthonában rendezett Európa-liga selejtezőn, mert a repülőtéren nem volt nála útlevél.
2019.01.08. 06:56

Kiesett a Liverpool

Kiesett a Liverpool az angol labdarúgó FA Kupából. A bajnoki listavezető a 32 közé jutásért 2-1-re kapott ki a Wolverhampton otthonában.
2018.12.29. 19:30

Premier League: itt a nagy meglepetés!

A második helyezett Tottenham meglepetésre kikapott a vendég Wolverhamptontól az angol labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának szombati játéknapján.