Pál

monza

2021.09.13. 13:09

F1-szakértő: van egy zavaró dolog a monzai balesetben

Kettős McLaren-győzelemmel zárult a Forma–1-es Olasz Nagydíj, a szezon első felében gyengén teljesítő Daniel Ricciardo pályafutása nyolcadik futamgyőzelmét aratta. Monzában a két bajnokesélyes összeütközött, Max Verstappent meg is büntették az esetért, Lewis Hamilton testi épségét pedig a glória nevű biztonságtechnikai eszköz óvta meg. Az InfoRádió elsőként a McLaren sikeréről kérdezte a Racingline.hu főszerkesztőjét.
2020.07.30. 07:04

Forma-1 - Nem lesznek nézők Monzában sem

A koronavírus-járvány miatt nem engednek be szurkolókat a létesítménybe szeptember első hétvégéjén. Az eddig megvett jegyek árát visszafizetik.
2019.09.07. 17:03

Leclercé a pole

Charles Leclerc, a Ferrari monacói pilótája nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat majd az első rajthelyről.
2019.04.30. 15:15

Döntöttek a legendás Forma-1-es pályáról

A fontos kérdésekben már megszületett a megegyezés, így öt évvel, 2024-ig meghosszabbítja a monzai Forma-1-es versenypálya szerződését az elitkategória kereskedelmi jogait birtokló Liberty Media.
2017.09.02. 18:03

A rekorderré előlépett Hamiltoné a pole

A háromszoros világbajnok Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a Formula-1-es Olasz Nagydíj szombati időmérő edzését, ezzel rekorderré vált, mert pályafutása 69. pole pozícióját szerezte meg.
2016.09.04. 15:31

Megint Rosberg örülhetett

Hamilton hiába indult az élről, Rosberg győzött Monzában, ezzel két pontra csökkentette hátrányát a Formula-1-es világbajnokságon. A Ferrari hazai versenyén Vettel dobogóra állhatott.