Infostart.hu
eur:
384.92
usd:
330.87
bux:
123505.91
2026. március 4. szerda Kázmér
FLORENCE, ITALY - MAY 13: Raffaele Palladino manager of AC Monza looks on during the Serie A TIM match between ACF Fiorentina and AC Monza at Stadio Artemio Franchi on May 13, 2024 in Florence, Italy.(Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images)
Nyitókép: Getty Imagey/Gabriele Maltinti

Új vezetőedzőt köszönthet a Fiorentina

Raffaele Palladino korábban a Monza edzőjeként már bebizonyíthatta, hogy érti a dolgát.

Kettő plusz egyéves szerződést kötött a Fiorentina Raffaele Palladinóval, a csapat új vezetőedzőjével - írja a klub hivatalos közleménye alapján a Sportal.

Raffael Palladini korábbi olasz válogatott labdarúgó 2021-ben kezdte meg edzői pályafutását a Monza U19-es csapatánál,

2022-ben pedig átvette a felnőtt csapat irányítását, a történelmi 11. helyre juttatva a klubot a Serie A-ban.

Rocco Commisso, a Fiorentina elnöke boldogságát és büszkeségét fejezte ki, hogy üdvözölhette az edzőt a klubnál. Úgy fogalmazott: "Kinevezése azért is szerencsés néhány nappal az idény vége után, mert így megfelelően megtervezhetjük a nyári felkészülést és keretkialakítást. Raffaele nagyon hisz a klubbal kapcsolatos terveinkben, és annak ellenére választotta a Fiorentinát, hogy sok más ajánlatot is kapott. Remélem, hogy lelkesedésével, ambíciójával és erős munkabírásával sok sikeres mérkőzést élhetünk át közösen.

Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor: minden energetikai létesítmény, amely orosz energiát használ, ukrán szabotázsakciók célpontja lehet

Orbán Viktor: minden energetikai létesítmény, amely orosz energiát használ, ukrán szabotázsakciók célpontja lehet

A Védelmi Tanács szerdai ülésén hozott kormánydöntéseket ismertette a Facebook-oldalára feltöltött videóban Orbán Viktor miniszterelnök.

Utasosztályozás alapján zajlik a kimenekítés Szlovákia felé

Kedd este landolt a Pozsonyi Nemzetközi Repülőtéren az első, Közel-Keletről indult kimenekítő járat, Izraelből és Jordániából szállítottak haza szlovák állampolgárokat. Ma újabb állami járat indul, utána újabb országból is megkezdik a kimenekítést. A külügyminisztériumra jelentős nyomás nehezedik, nem minden szlovák állampolgárt lehet kormányzati géppel hazaszállítani.
inforadio
ARÉNA
2026.03.04. szerda, 18:00
Resperger István
ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×