Edina

kajak

2021.02.22. 09:49

Minden napját a tokiói felkészülésnek szenteli Balla Virág

Külföldi edzőtáborozás nélkül vág neki az idei versenyszezonnak Balla Virág, a Győr kenusa. A világbajnoki ezüstérmes párostársával, Takács Kincsővel együtt továbbra is az olimpiai éremszerzést tartja szem előtt.
2021.02.01. 17:55

Szegeden gyűjthetnek újabb kvótákat a kajak-kenusok

Több mint ezer résztvevőt várnak május közepén Szegedre, az európai olimpiai pótkvalifikációs versenyre és a közvetlenül utána következő világkupára - hangzott el a Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) sajtótájékoztatóján, pontosan 100 nappal a dupla esemény előtt.
2020.09.30. 12:47

Az olimpia végéig maradnak a kajak-kenu-kapitányok

A Magyar Kajak-Kenu Szövetség (MKKSZ) szeptemberben megválasztott új elnöksége Boros Gergely szakmai igazgató előterjesztése alapján 2021. szeptember 30-ig meghosszabbította Hüttner Csaba felnőtt-, és Weisz Róbert parakenu szövetségi kapitány idén lejáró szerződését.
2020.09.27. 17:26

Kajak-kenu vk - Két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a magyarok

A leghosszabb távon, 5000 méteren a kenus Adolf Balázs és a kajakos Bodonyi Dóra révén két győzelmet arattak, valamint további egy-egy második és harmadik helyet szereztek a hazai versenyzők a szegedi kajak-kenu világkupán. A magyar csapat összesen 15 éremmel, 6 arannyal, 6 ezüsttel és 3 bronzzal zárta a vasárnap véget ért viadalt.
2020.09.21. 21:38

Lehetnek szurkolók a kajak-kenu világkupán

A szervezőbizottság a múlt hétvégén, ugyancsak a Maty-éri pályán rendezett Olimpiai Reménységek Versenyének tanulságait is mérlegelve úgy döntött, hogy várja a szurkolókat a péntektől vasárnapig sorra kerülő szegedi gyorsasági kajak-kenu világkupára.