Artúr, Vince

futás

2019.09.30. 06:30

Megvan a világ leggyorsabb nője

A jamaicai Shelly-Ann Fraser-Pryce győzött női 100 méteren vasárnap a dohai atlétikai világbajnokságon.
2018.10.17. 20:26

Könnyezve mondott köszönetet a megmentett futó

Szerdán elhagyhatta a Semmelweis Egyetem Városmajori Szív- és Érgyógyászati Klinikáját az a 64 éves futó, aki október elején a Budapest Maraton versenyén kapott infarktust, és akit szintén futó orvosok élesztettek újra. Dr. Merkely Béla több dologra is felhívta az amatőr sportolók figyelmét.
2018.10.07. 14:04

Célban a budapesti maraton győztesei

Több mint 33 ezren vettek részt a 33. Spar Budapest Maraton Fesztivál versenyein, így megdőlt a nevezési rekord. A fő számot, a maratont Csere Gáspár és Szabó Tünde nyerte meg, ezzel ők lettek a klasszikus táv magyar bajnokai.
2018.10.07. 09:42

Ma is forgalomkorlátozások vannak Budapesten a maraton miatt

Vasárnap is forgalmi változások lesznek a fővárosban a 33. SPAR Budapest Maraton Fesztivál miatt. A rajt és a cél helyszínének kialakítása miatt a Pázmány Péter sétányt már pénteken lezárták, ez a korlátozás vasárnap 23 óráig tart.
2018.05.12. 05:30

Hatalmas roham a Balatonnál

Több mint 11 ezer futót várnak a szervezők a hétvégén sorra kerülő 12. Ultrabalaton versenyre, amely Balatonaligáról rajtol.
2018.04.14. 18:05