Infostart.hu
eur:
353.85
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 29. hétfő Péter, Pál

Vízbe fulladt egy horgász

A Kis-Dunába esett és megfulladt egy horgász Makádnál szombat délután - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem igazgatóhelyettese.

Szabó János tájékoztatása szerint egyelőre nem tudni, milyen körülmények között esett a vízbe, majd merült el a férfi.

Horgásztársai azonnal keresni kezdték, és riasztották a ráckevei és a szigetszentmiklósi tűzoltókat is, de mire rohamcsónakjuk a helyszínre ért, a horgászok már kihúzták a partra a férfit - tette hozzá az igazgatóhelyettes.

A szerencsétlenül járt embert az időközben megérkező mentősök hiába próbálták újraéleszteni, a 49 éves férfi meghalt - közölte Németh Cecília a mentők sajtóügyeletese.

Címlapról ajánljuk
Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Kínát sokáig a világ gyáraként emlegettük, ám mára az ország sokkal több lett. A világ leghosszabb hídja, a legnagyobb nagysebességű vasúthálózata, a napelemgyártás origója, melyben ma már több mint kétmillió ipari robot dolgozik és van kvantumműholdja is jól mutatja, hogy Kína ma már nemcsak termel, hanem irányt is mutat.

Csoda, ha nem tűnik el a Velencei-tó a nyár végére, döbbenetes fotók érkeztek

Történelmi mélypontra süllyedt a Velencei-tó vízállása: az agárdi mérőállomáson mindössze 47 centiméteres vízszintet rögzítettek, ami jelentősen elmarad az ideálisnak tekintett 130 centimétertől.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×