2007. szeptember 5. 14:49
Szerbiában beköszöntött a tél
Dél-Szerbia idegenforgalmi szempontból legismertebb hegyvidékén szerda reggel óta havazik, a hótakaró már 10 centiméter vastagságú. A Koszovó és Macedónia felé tartó autósoknak számítaniuk kell a rossz közlekedési feltételekre.