2007. szeptember 5. 07:04
Megéri a Miniszterelnöki Hivatalban dolgozni
A legújabb adatok szerint a Miniszterelnöki Hivatalban dolgozók keresete a legmagasabb a közigazgatásban. A korábbi éllovas diplomaták a harmadik helyre estek vissza. Legrosszabb a helyzet az egészségügyi tárcánál.