2007. szeptember 26. 19:14
Tarlós: "Nem akarom egyedül elvinni a balhét"
Elvállalta a Fidesz népszavazási kampányának vezetését Tarlós István, aki a referendum kommunikációjában szabad kezet kapott a párttól. A Fidesz fővárosi frakcióvezetője hangsúlyozta: folyamatosan egyeztet majd a párt vezetésével.