2008. február 25. 10:14
Eduardo: "Lenéztem a lábamra, és az a másik irányba állt"
A lehető leggyorsabban vissza akar térni a pályára Eduardo da Silva, az Arsenal horvát futballistája, akinek szombaton két helyen eltört a lába a Birmingham elleni bajnokin Martin Taylor brutális szabálytalansága nyomán.