2008. április 2. 14:17
Két-három évenként érdemes felülvizsgálni a hiteleinket
Két-három évenként érdemes felülvizsgálni meglévő hiteleinket, mert addigra már felthetően találunk egy számunkra kedvezőbb konstrukciót - állítja az Otthon Centrum Hitelcenter vezetője. Bánfalvi László szerint ilyenkor a piacon lévő összes ajánlatot át kell nézni.